קולות רקע

סרט נע: טרום בכורה + מפגש
קולות רקע
Golden Voices

בימוי: יבגני רומן
משחק: מריה בלקין, ולדימיר פרידמן, אוולין הגואל
דרמה קומית שהוקרנה בפסטיבל חיפה והייתה מועמדת לארבעה פרסי אופיר. זוג נשוי עולה מברית המועצות לישראל בתחילת שנות התשעים, ולטובת העתיד החדש משאירים מאחוריהם קריירה משגשגת כמדובבי סרטים. בארץ הם מתמודדים עם המציאות החדשה, מחסום השפה, והרומנטיקה שכבר איננה כפי שהייתה פעם.
ההקרנה במסגרת סרט נע – מיזם בשיתוף מפעל הפיס, האקדמיה הישראלית לקולנוע ומחלקת קליטה אגף קהילה של עיריית חולון.
ישראל 2019, 88 דקות, רוסית-עברית, כתוביות בעברית
בהתאם להנחיות החדשות מתאריך 29.7.21 יפעל התו הירוק וכניסה לאירוע תתאפשר רק עם תעודת מתחסן /מחלים או בדיקה מהירה  וכן יש חובה לעטות מסכה


לאחר ההקרנה תתקיים שיחה עם השחקן ולדימיר פרידמן

18/08/2022 עד 20/08/2022
שומרי הגלקסיה

חיות עם כוחות
הרפתקת חלל אפית מלאת אקשן שמרחיבה את העולם הקולנועי של מארוול אל הקוסמוס!
שומרי הגלקסיה (לגילי 10+)
Guardians of the Galaxy
בימוי: ג'יימס גאן
משחק: כריס פראט, זואי סלדנה, דייב בוטיסטה
ההרפתקן פיטר קוויל הופך למטרה של צייד ראשים אכזרי אחרי שגנב אבן שמימית ומסתורית שהייתה שייכת לרונאן, נבל המאיים על היקום כולו. כדי להתחמק מרונאן העקשן, קוויל נאלץ לכרות ברית עם ארבע דמויות מוזרות, ביזריות וגם מיואשות: רוקט-ראקון בעל האקדח, גרוט- יצור אנושי דמוי עץ, גאמורה הקטלנית והאניגמטית ודראקס המשמיד בעל יצר נקמה. כשקוויל מגלה את כוחה האמיתי של האבן השמימית והאיום על הקוסמוס שהיא טומנת בחובה, הוא חייב לעשות כמיטב יכולתו ולכנס את יריביו לשוד נואש אחרון  שיכריע את גורל הגלקסיה.
ארה"ב 2014, 122 דקות, אנגלית תרגום לעברית

20/08/2022 עד 31/08/2022
אמא קטנה

טרום בכורה | האוצרות של 2021
אמא קטנה
Petite Maman

בימוי: סלין סיאמה
משחק: סטפאני סאנז, גבריאל סאנז
סרטה החדש של במאית "דיוקן של נערה עולה באש", שהיה חלק מהתחרות הרשמית של פסטיבל ברלין והוקרן גם בפסטיבל חיפה. סיפור מרגש ועדין על נלי הפעוטה, שמגיעה יחד עם הוריה לבית סבתה האהובה, על מנת לסדר אותו לאחר שזו נפטרה. בשביל אמה של נלי המטען גדול מדי, והיא עוזבת את המקום, משאירה את נלי עם אביה. בוקר אחד של משחק ביער הסמוך, נלי מגלה ילדה בת גילה. בין השתיים מתפתחת חברות, ובמהרה מתגלה כי המפגש הזה בין השתיים כלל לא היה מקרי.
צרפת 2021, 72 דקות, צרפתית, כתוביות בעברית
בהתאם להנחיות החדשות מתאריך 29.7.21 יפעל התו הירוק וכניסה לאירוע תתאפשר רק עם תעודת מתחסן /מחלים או בדיקה מהירה  וכן יש חובה לעטות מסכה

27/08/2022 עד 30/08/2022